تبلیغات
*وبلاگ رسمی روستای باب الحکم* - بسم رب الشهداوالصدیقین
وبلاگ رسمـی روستـــای بـاب الحکـم
 
 


<-BlogDescription->

بسم رب الشهداوالصدیقین
بسم رب الشهداوالصدیقین

باز هم نیروی انتظامی به این مملکت
شهید تقدیم کرد
و این بار در

شهرستان لامرد در استان فارس


طبق خبرهای رسیده در جمعه مورخ 92/6/1 ساعت 4 بعد از ظهر
طی مامورتی برای دستگیری قاتلی که مدت ها متواری بود
در بخش علامردشت و کوههای دهستان خیرگودر جنوب استان فارس
درگیری صورت گرفته که دو تن از ماموران پلیس
با اصابت گلوله از جانب قاتل فراری به درجه رفیع شهادت نائل آمدند

1- شهید مسلم صفری (متولد65- رئیس پاسگاه انتظامی دهستان خیرگو)
2- شهید محمد جواد شرفی (متولد 69- جمعی اطلاعات شهرستان لامرد)
مراسم فاتحه خوانی(منطقه انتظامی شهرستان لامرد)

------------------------------------------
فرمانده انتظامی فارس خبر داد
شهادت 2 پلیس در درگیری با قاتل فراری/ برگزاری مراسم خاکسپاری امروز و فردا

فرمانده انتظامی فارس ضمن تشریح جزئیات شهادت دو مامور پلیس در درگیری با قاتل فراری، از برگزاری مراسم خاکسپاری آنها در روزهای یک‌شنبه و دوشنبه در زادگاهشان خبر داد.

خبرگزاری فارس: شهادت 2 پلیس در درگیری با قاتل فراری/ برگزاری مراسم خاکسپاری فردا و پس‌فردا

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دفتر فرماندهی انتظامی استان فارس، سردار سیروس سجادیان اظهار داشت: ماموران انتظامی بخش علا مرودشت شهرستان لامرد در جنوب استان فارس پس از آنکه مطلع شدند یک قاتل فراری در یکی از باغ‌های اطراف منطقه مخفی شده است، برای دستگیری وی وارد عمل شدند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی مخفیگاه این قاتل فراری را محاصره و یکی از همدستان وی را دستگیر کردند و زمانی که قصد دستگیری شرور را داشتند متهم با استفاده از یک اسلحه کلاش که در اختیار داشت، به سمت ماموران تیراندازی کرد.

سجادیان ادامه داد: در این درگیری مسلحانه شرور و قاتل فراری به هلاکت رسیده و دو نفر از جان‌برکفان انتظامی استان فارس در راه دفاع و حراست از امنیت جان، مال، و ناموس مردم به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

فرمانده انتظامی فارس خاطرنشان کرد: مراسم خاکسپاری پیکر پاک شهید والامقام ستوان‌دوم «مسلم صفری اشکوری» صبح یکشنبه راس ساعت 8:30 از دارالرحمه شیراز به طرف زادگاهش شهرستان خفر و استواردوم «جواد شرفی» ساعت 9 صبح روز دوشنبه در زادگاهش شهرستان فسا از معراج شهدا در میدان شهدای این شهرستان، به طرف گلزار شهدا برگزار می‌شود.

سجادیان گفت: یک اسلحه کلاش به همراه چهار خشاب مربوطه و نیز یک کلت کمری به همراه شش فشنگ مربوطه و یک دوربین شکاری از قاتل فراری در محل درگیری، کشف و در این راستا فرد دیگری که در آن محل همراه قاتل فراری بود دستگیر شده است.

وی بیان کرد: قتل عمد در علا مرودشت لامرد با استفاده از سلاح کلاش، تیراندازی به قصد کشتن یکی از شهروندان، حمل سلاح غیرمجاز و اخلال در نظم عمومی، درگیری و تیراندازی به طرف ماموران و ... از سال 1370 تاکنون، از جمله جرائم این شرور بوده است.

********************

به نام خدا

ما هم به نوبه خود از این دلاوران وشیر مردان برای پاسداری از این مرز و بوم تشکر وقدر دانی می کنیم و برای بازماندگانشان طلب صبر از خدای منان ارزومندیم و  از خداوند متعال می خواهیم درجات والای این شهدا را رفیع تر گرداند و این شهیدان رابا پیامبران وصالحان و امام شهدا محشور بگرداند. انشاالله.

برای شادی تمام شهدای اسلام صلوات ...

********************

باتشکر از وبلاگ روستای سه تنبک از استان فارس

http://3tonbak.blogfa.com::
:: مرتبط با: مطالب , تصـاویـر روستا , اخبار ,
نویسنده : سیدعلی موسوی
تاریخ : سه شنبه 5 شهریور 1392
وبلاگ رسمـی روستـــای بـاب الحکـم